Movies
Ratings
527
Knives OutRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 4.5
TullyRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 5.0
Love, SimonRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
20th Century WomenRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
ElleRated ★ 2.0
UpRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
Two Rooms, Two NightsRated ★ 2.0