Movies
Ratings
39
August RushRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0