Movies
Ratings
27
Legally BlondeRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
On the RoadRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 3.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 5.0
Reality BitesRated ★ 2.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0