Titles you rated
Into the WoodsRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Hostel: Part IIIRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
SinisterRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 3.0
4th Period MysteryRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 4.0
Arthur and the InvisiblesRated ★ 2.5
StardustRated ★ 4.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 3.5