Titles you rated
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Wicker ParkRated ★ 1.0
A PromiseRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
The VowRated ★ 5.0
When a Man Loves a WomanRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
The Scent of LoveRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
State of PlayRated ★ 3.0
Something BorrowedRated ★ 4.0
The RookieRated ★ 3.0
Ever After: A Cinderella StoryRated ★ 3.0
The Whole Ten YardsRated ★ 3.0
Jane EyreRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0