Titles you rated
The Spy: Undercover OperationRated ★ 1.5
Total RecallRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
HulkRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 2.5
Terminator SalvationRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 3.0
ThorRated ★ 0.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 2.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0