Titles you rated
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
HerRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 2.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 2.0
More Than BlueRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
October SkyRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 3.0