Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
The WitnessRated ★ 1.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0