Titles you rated
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 2.5
CapernaumRated ★ 1.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 2.5- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 2.5
Rush HourRated ★ 4.0