Titles you rated
Night in ParadiseRated ★ 1.0
CinderellaRated ★ 2.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.5
The Little PrinceRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
When I Turned NineRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.5