Titles you rated
It’s Okay!Rated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
MantisRated ★ 3.0
Tokyo Revengers 2: Bloody Halloween - DestinyRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5