Series
Ratings
25
The Greatest LoveRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
- The Lost RoomRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
The Great Shaman Ga Doo-shimRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
PastaRated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0