Titles you rated
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
LastRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 4.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
The MentalistRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 2.0