Titles you rated
Freaky FridayRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0