Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.0
The Devil's DealRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 3.0- HeroRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 4.0
The Point ManRated ★ 3.0
Dear Evan HansenRated ★ 3.0
CodaRated ★ 4.0
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.0
Last ChristmasRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5