Titles you rated
Killing EveRated ★ 4.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 4.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Tipping the VelvetRated ★ 4.5
FingersmithRated ★ 4.0