Series
Ratings
14
Golden TimeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
LiveRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0