Titles you rated
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Die Another DayRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
EpitaphRated ★ 2.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0