Movies
Ratings
103
The Fatal EncounterRated ★ 2.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Daddy Long LegsRated ★ 1.0
MRated ★ 2.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 3.0
A Millionaire's First LoveRated ★ 2.0- Highway StarRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0