Titles you rated
AcceptedRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.5
Happy FeetRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0