Movies
Ratings
350
The World of LoveRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5
Last MileRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0