Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
GremlinsRated ★ 3.5
Terms of EndearmentRated ★ 3.5
Nacho LibreRated ★ 4.5
StokerRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 3.5
The Secret in Their EyesRated ★ 3.0
First BloodRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
Jules and JimRated ★ 3.5- Baby's Day OutRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
Paths of GloryRated ★ 3.0
Benny & JoonRated ★ 5.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0