Movies
Ratings
35
Night Train to LisbonRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Factory GirlRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 3.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0