Movies
Ratings
159
Goodbye MomRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
BoltRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 5.0
Children...Rated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
The ChorusRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 2.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 2.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 2.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0