Titles you rated
House on Haunted HillRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
House of WaxRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
AbigailRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Smile 2Rated ★ 4.0
MacbethRated ★ 3.0
A Haunted HouseRated ★ 3.0
Holy MotorsRated ★ 3.0
The MissionRated ★ 4.0
Vicious FunRated ★ 3.5
MEGANRated ★ 4.0