Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 4.0
Thank You for SmokingRated ★ 4.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5