Series
Ratings
15
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0