Titles you rated
Days of Being WildRated ★ 5.0
Total EclipseRated ★ 4.0
3:10 to YumaRated ★ 4.0
Lawrence of ArabiaRated ★ 5.0
PsychoRated ★ 4.0
A Streetcar Named DesireRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 4.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
The WrestlerRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
La StradaRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 2.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
My Week with MarilynRated ★ 4.0
RosettaRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0