Titles you rated
MicrohabitatRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 2.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5- Sunset in My HometownRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5