Movies
Ratings
1066
ExhumaRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 2.0
Little WomenRated ★ 2.5
Bad Boys for LifeRated ★ 1.5
ExitRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0