Titles you rated
Mr. SocratesRated ★ 5.0
Omae Umasou Da naRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 5.0
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 4.5
The Best OfferRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 4.5
HitchRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.5
The ScentRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.5