Titles you rated
Definitely, MaybeRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
If I StayRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0