Movies
Ratings
430
Interview with the VampireRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 3.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 3.5
Doctor DolittleRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
The 6th DayRated ★ 3.5
KillersRated ★ 3.5
Fortune SalonRated ★ 3.5
JakartaRated ★ 3.0
Righteous TiesRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.5
The Family ManRated ★ 4.0
Red DragonRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0