Movies
Ratings
521
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
The WaveRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5