Titles you rated
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Jackass 3DRated ★ 2.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
FlubberRated ★ 5.0