Titles you rated
The Kissing BoothRated ★ 1.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 4.0
Savage GraceRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.0