Series
Ratings
18
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 3.5
The Prince of TennisRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0