Titles you rated
The ChorusRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.5
The DoubleRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
Escape RoomRated ★ 2.0
MoneyRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Lovers' ConcertoRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 2.5
The Drug KingRated ★ 3.0
GlassRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Door LockRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5