Movies
Ratings
349
The IncrediblesRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 1.5
28 Weeks LaterRated ★ 2.0
ChefRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5- The CureRated ★ 4.5
Steins;Gate: The Movie − Load Region of Déjà VuRated ★ 4.0
Stormy NightRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
I Give My First Love to YouRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.5