Titles you rated
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Lupin Season 1Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 1.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
RatchedRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 1.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
The L WordRated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
YouRated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0