Titles you rated
The Asterisk WarRated ★ 5.0
Food Wars!Rated ★ 5.0- Black BulletRated ★ 5.0
- Dimension WRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
D.Gray-man HALLOWRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Dining TogetherRated ★ 0.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 5.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0