Movies
Ratings
550
Big Hero 6Rated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.0
MudRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Maps to the StarsRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
EnemyRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
ZookeeperRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Into the WildRated ★ 5.0
The Five-Year EngagementRated ★ 3.0
Wood Job!Rated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0