Series
Ratings
66
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.0
Sword Art Online IIRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5- Yu Yu HakushoRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
The PacificRated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.5