Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 0.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 3.0
It Started With a KissRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Operation LoveRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.0