Movies
Ratings
50
Home AloneRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
PunchRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Gangster HighRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 2.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0