Titles you rated
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Miss BaekRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0- 도둑들 영화를 만들다Rated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
VenomRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Night in ParadiseRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5