Movies
Ratings
220
Chungking ExpressRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.5
 
Scent of a WomanRated ★ 4.5
The Happy LifeRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 2.5
Crying FistRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Lump of SugarRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
Man on the MoonRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0