Movies
Ratings
161
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Swing VoteRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 2.0
LucyRated ★ 1.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 2.0
CubeRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 1.0
Marriage BlueRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
Sleeping BeautyRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.0