Movies
Ratings
263
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0- Persona: SulliRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
SmileRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
Claire's CameraRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
SoulRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 3.5