Titles you rated
Little WomenRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 2.5
Planet of the ApesRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 0.5
IdentityRated ★ 4.5